KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725019
nr 1372 5019
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Räv. Signerad, numrerad 142/180. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:52:10
100 kr
150 kr